درباره ما

تعاونی صنایع آسانبر آستان رضا (ع) با اعضایی شامل تعدادی از شرکتهای خصوصی و دولتی ، مدیران، متخصصین ، مدرسین و هیئت علمی دانشگاهها ، فارق التحصیلان رشته آسانسور و پله برقی و تولیدکنندگان به عنوان اولین شرکت تعاونی این صنعت در شرق کشور به منظور ارائه خدماتی استاندارد و دانش بنیان در زمینه طراحی ، تولید و فروش ، نصب و راه اندازی سرویس و نگهداری انواع آسانسور ، پله برقی ، پیاده رو متحرک و انواع پارکینگ های مکانیزه طبقاتی تاسیس گردیده و با ارائه خدمات مشاوره ای و نظارتی توسط کارشناسان رسمی دادگستری در خدمت کارفرمایان محترم می باشد. ویژگی های تعاونی صنایع آسانبر آستان رضا (ع) به شرح زیر می باشد :

ایمنی

توجه تعاونی آستان رضا (ع) در درجه اول و مهمتر از هر چیز به ایمنی کاربران در آسانسور می باشد بخشهای مختلف ایمنی آسانسور شامل پاراشوت ، گاورنر ، بافرها ، تجهیزات شناسایی داخل چاه ، قطعات و مکانیزم های مرتبط با ایمنی در تابلوی فرمان و مکانیزم های هوشمند به کار رفته در درب های اتوماتیك به صورت یك مجموعه پیوسته نیازمند توجه و کنترل فنی مداوم بوده و انجام بازرسیهای دقیق و دوره ای توسط کارشناسان با تجربه این شرکت میتواند از بروز بسیاری از حوادث و سوانح جبران ناپذیر پیشگیری نماید.

استاندارد سازی

طبق استاندارد ملی 1-6303 مدت اعتبار گواهینامه استاندارد آسانسورها یک سال می باشد و جهت تمدید آن می بایست استاندارد ادواری آسانسور توسط شرکت ذیصلاح درخواست وپس ازبازدید بازرسین اداره استاندارد و رفع نواقص اعلامی گواهینامه استاندارد تمدید می گردد. اجرای این طرح ملی توسط تعاونی بصورت افتخاری وکاملا رایگان صورت می پذیرد. جهت ثبت نام ودریافت کد رهگیری طرح به سایت www.elevatorstandard.ir مراجعه ویا با تلفن شرکت تماس بگیرید…

پشتیبانی از فروش

تعاونی صنایع آسانبر آستان رضا (ع) مجموعه ای از نخبگان جوان و نیروهای متخصص و کارآمد سرزمین عزیزمان ایران است و در قبال انجام به موقع كار و ارائه خدمات پشتيباني مستمر و ایمن به مشتريان متعهد است.

تعاون و همکاری

تعاونی صنایع آسانبر آستان رضا(ع) با اتحادی بی نظیر از انواع شرکت های دولتی و خصوصی ، اساتید دانشگاه و تولید کنندگان این صنعت ضمانتی رضایت بخش را به کارفرمایان محترم ارائه می نماید.

مشاوره

تعاونی آستان رضا(ع) با ارائه خدمات مشاوره ای ونظارتی توسط کارشناسان رسمی دادگستری در خدمت کارفرمایان محترم می باشد.

تخصص و مهارت

ما افتخار داریم که تخصص دانشگاهی و تجربه اجرایی را به هم پیوند داده ایم که ثمره آن ارائه محصولات و خدماتی با کیفیت و دانش بنیان می باشد…